Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.02. 2018
Dnes má svátek Lenka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velikonoce

Velikonoční zamyšlení

Velikonoční zamyšlení
6. 04. 2012 Povídky, příběhy
Za pár dnů jsou opět Velikonoce a tak bych ráda napsala něco málo k tomuto tématu. Dlouho jsem přemýšlela, jestli si něco takového mohu dovolit, nejsem žádný odborník na historii ani náboženství,  …více»

Nezapomenutelné Velikonoce

Nezapomenutelné Velikonoce
5. 04. 2012 Povídky, příběhy
Byl den před Velikonocemi a já se sestrou byla u rodičů mého přítele. Zrovna k němu přijeli jeho kamarádi, tak jsme šli všichni ven. Moc jsme se všichni bavili, alespoň já určitě ano...Takhle pěkně  …více»

Velikonoční výlet

Velikonoční výlet
4. 04. 2012 Povídky, příběhy
Jako každý rok přijde den pro mě ne moc oblíbený a to jsou Velikonoce. Nijak zvlášť se na tento den nepřipravuji. Samozřejmě nachystám chlebíčky a upeču moc dobrý zákusek a nebo oblíbený moučník  …více»

Osudné Velikonoce

Osudné Velikonoce
4. 04. 2012 Povídky, příběhy
Nejlepší věci se nám stávají, když je nejméně čekáme… aneb nejromantičtější začátek chození s klukem. Někdy se vyplatí si na toho pravého počkat, třeba i 19 let. Bylo mi 19, byla jsem ve čtvrtém  …více»

Velikonoce, patroismus a regiony

Velikonoce, patroismus a regiony
3. 04. 2012 Zvyky a tradice
Pletení pomlázky, barvení vajíček tradičními českými barvami, pečení beránka či mazance… Velikonoce vnímáme jako svátky jara či křesťanské svátky, jejich kořeny však sahají mnohem hlouběji: až  …více»
 

Svátky jara

Svátky jara
3. 04. 2012 Povídky, příběhy
Musím se pousmát, při vzpomínce na tento čas. Teď se stále píše, jaká to byla doba zlá, temná, špatná. Nevím, byla jsem malá žabka a s odstupem času vše vídám jinak. Doba dětství je krásná a hlavně  …více»

Velikonoční výjezd

Velikonoční výjezd
3. 04. 2012 Povídky, příběhy
„Ach jo, zase se blíží Velikonoce,“ posteskla jsem si při pohledu do kalendáře. Už od dětství je nemám moc ráda. Možná to bude tím, že k nám domů často chodili úplně cizí kluci, a to jen proto,  …více»

Velikonoční vajíčko

Velikonoční vajíčko
1. 04. 2012 Povídky, příběhy
To bylo v době, kdy byl můj syn ještě menší. Mohl mít tak tři roky. A byly Velikonoce. V tu dobu chodil vyšňořený Lukáš moc rád na pomlázku. V ruce pletenou pomlázku, často větší než byl on sám,  …více»

Velikonoční svátky v Trnavě

Velikonoční svátky v Trnavě
1. 04. 2012 Povídky, příběhy
Už od dětství, kam až sahá moje paměť, jsem neměla ráda velikonoční svátky. Lépe řečeno Velikonoční pondělí nebo jak se u nás říká - pomlázku. Nevím, jestli to bylo proto, že nás máma budila už brzy  …více»

Velikonoce předčí Vánoce

Velikonoce předčí Vánoce
1. 04. 2012 Zvyky a tradice
Jak je to možné? Je to tak. V zemích, kde vyznávají pravoslaví, jsou Velikonoce vlastně nejvýznamnějším a nejdůležitějším svátkem věřících. U nás je všechno více komerce, velikonoční zajíčci a vajíčka  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !