Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.11. 2017
Dnes má svátek Emílie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvyky a tradice

Velikonoční klání O vejce ptáka nandu v ústecké zoo!

Velikonoční klání O vejce ptáka nandu v ústecké zoo!
10. 04. 2009 Zvyky a tradice
Ústecká zoologická zahrada připravila pro všechny děti, které si již od čtvrtka 9. dubna užívají velikonoční prázdniny, tradiční kvíz O vejce ptáka nandu. …více»

Velikonoce na zámku Loučeň

Velikonoce na zámku Loučeň
10. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou svátky ducha jara. Po zimních plískanicích se konečně probouzí příroda. Kus nádherné přírody najdete v tento sváteční den i v loučeňském zámeckém parku, ozdobeném deseti jedinečnými …více»

Velikonoční tradice

Velikonoční tradice
9. 04. 2009 Zvyky a tradice
K Velikonocům už tradičně patří vrbová pomlázka, malované kraslice nebo polévání děvčat vodou. Pomlázky se splétají z vrbového proutí nebo březových proutků.  …více»

Křesťanské Velikonoce

Křesťanské Velikonoce
5. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou největším křesťanským svátkem, ale i pro lidi nevěřící něco znamenají. Přinejmenším nějaké volno. Křesťanské Velikonoce nebo-li Velikonoční (pašijový, velký, svatý) týden začíná …více»

Velikonoční pokrmy

Velikonoční pokrmy
3. 04. 2009 Zvyky a tradice
Květnou nedělí začíná pašijový týden. O modrém pondělí, Šedivém uterý, Škaredé středě, v obyčejných všedních dnech, kdy hospodyně měla plno práce s předsvátečním uklidem, vařilo se jednou denně …více»
 

Naše Velikonoce

Naše Velikonoce
3. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou významným svátkem křesťanů, kteří oslavují zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Dnes je tento svátek velice populární a v České republice ho slaví skoro všechny rodiny, nebo alespoň …více»

Hrajeme si s alobalem

Hrajeme si s alobalem
2. 04. 2009 Zvyky a tradice
V moderních domácnostech se nejlépe uplatní jednoduché a stylové dekorace, které vypadají originálně a efektně a zároveň nedají příliš mnoho práce... …více»

Náš zvyk

Náš zvyk
2. 04. 2009 Zvyky a tradice
U nás doma je zvykem udělat pro naše dětičky ty nejkrásnější Velikonoce, tím, že máme velkou zahradu každý večer chodíme bez dětí ven a schováváme vajíčka a velikonoční dobrůtky všude možně.  …více»

Vajíčka zdobená přírodninami

Vajíčka zdobená přírodninami
1. 04. 2009 Zvyky a tradice
Kraslice, zbytky z kuchyně, lepidlo, nápad – to je vše, co k výrobě těchto originálních krasavečků potřebujete. Vajíčka zdobená přírodninami nejsou pracná, zvládnete je za jeden kratší večer. …více»

Velikonoční svátky u Slovanů

Velikonoční svátky u Slovanů
1. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou druhé velké svátky roku a jsou slaveny v době jarní rovnodennosti. Dříve se, ale také nazývaly svátky červené. Byly oslavou vzkříšení přírody k novému životu, oslavou jara a Vesny. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !