Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.02. 2018
Dnes má svátek Lenka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvyky a tradice

Velikonoční klání O vejce ptáka nandu v ústecké zoo!

Velikonoční klání O vejce ptáka nandu v ústecké zoo!
10. 04. 2009 Zvyky a tradice
Ústecká zoologická zahrada připravila pro všechny děti, které si již od čtvrtka 9. dubna užívají velikonoční prázdniny, tradiční kvíz O vejce ptáka nandu. …více»

Velikonoce na zámku Loučeň

Velikonoce na zámku Loučeň
10. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou svátky ducha jara. Po zimních plískanicích se konečně probouzí příroda. Kus nádherné přírody najdete v tento sváteční den i v loučeňském zámeckém parku, ozdobeném deseti jedinečnými …více»

Velikonoční tradice

Velikonoční tradice
9. 04. 2009 Zvyky a tradice
K Velikonocům už tradičně patří vrbová pomlázka, malované kraslice nebo polévání děvčat vodou. Pomlázky se splétají z vrbového proutí nebo březových proutků.  …více»

Křesťanské Velikonoce

Křesťanské Velikonoce
5. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou největším křesťanským svátkem, ale i pro lidi nevěřící něco znamenají. Přinejmenším nějaké volno. Křesťanské Velikonoce nebo-li Velikonoční (pašijový, velký, svatý) týden začíná …více»

Velikonoční pokrmy

Velikonoční pokrmy
3. 04. 2009 Zvyky a tradice
Květnou nedělí začíná pašijový týden. O modrém pondělí, Šedivém uterý, Škaredé středě, v obyčejných všedních dnech, kdy hospodyně měla plno práce s předsvátečním uklidem, vařilo se jednou denně …více»
 

Naše Velikonoce

Naše Velikonoce
3. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou významným svátkem křesťanů, kteří oslavují zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Dnes je tento svátek velice populární a v České republice ho slaví skoro všechny rodiny, nebo alespoň …více»

Hrajeme si s alobalem

Hrajeme si s alobalem
2. 04. 2009 Zvyky a tradice
V moderních domácnostech se nejlépe uplatní jednoduché a stylové dekorace, které vypadají originálně a efektně a zároveň nedají příliš mnoho práce... …více»

Náš zvyk

Náš zvyk
2. 04. 2009 Zvyky a tradice
U nás doma je zvykem udělat pro naše dětičky ty nejkrásnější Velikonoce, tím, že máme velkou zahradu každý večer chodíme bez dětí ven a schováváme vajíčka a velikonoční dobrůtky všude možně.  …více»

Vajíčka zdobená přírodninami

Vajíčka zdobená přírodninami
1. 04. 2009 Zvyky a tradice
Kraslice, zbytky z kuchyně, lepidlo, nápad – to je vše, co k výrobě těchto originálních krasavečků potřebujete. Vajíčka zdobená přírodninami nejsou pracná, zvládnete je za jeden kratší večer. …více»

Velikonoční svátky u Slovanů

Velikonoční svátky u Slovanů
1. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou druhé velké svátky roku a jsou slaveny v době jarní rovnodennosti. Dříve se, ale také nazývaly svátky červené. Byly oslavou vzkříšení přírody k novému životu, oslavou jara a Vesny. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !