Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.06. 2018
Dnes má svátek Milan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvyky a tradice

Velikonoční pokrmy

Velikonoční pokrmy
3. 04. 2009 Zvyky a tradice
Květnou nedělí začíná pašijový týden. O modrém pondělí, Šedivém uterý, Škaredé středě, v obyčejných všedních dnech, kdy hospodyně měla plno práce s předsvátečním uklidem, vařilo se jednou denně …více»

Naše Velikonoce

Naše Velikonoce
3. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou významným svátkem křesťanů, kteří oslavují zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Dnes je tento svátek velice populární a v České republice ho slaví skoro všechny rodiny, nebo alespoň …více»

Hrajeme si s alobalem

Hrajeme si s alobalem
2. 04. 2009 Zvyky a tradice
V moderních domácnostech se nejlépe uplatní jednoduché a stylové dekorace, které vypadají originálně a efektně a zároveň nedají příliš mnoho práce... …více»

Náš zvyk

Náš zvyk
2. 04. 2009 Zvyky a tradice
U nás doma je zvykem udělat pro naše dětičky ty nejkrásnější Velikonoce, tím, že máme velkou zahradu každý večer chodíme bez dětí ven a schováváme vajíčka a velikonoční dobrůtky všude možně.  …více»

Vajíčka zdobená přírodninami

Vajíčka zdobená přírodninami
1. 04. 2009 Zvyky a tradice
Kraslice, zbytky z kuchyně, lepidlo, nápad – to je vše, co k výrobě těchto originálních krasavečků potřebujete. Vajíčka zdobená přírodninami nejsou pracná, zvládnete je za jeden kratší večer. …více»
 

Velikonoční svátky u Slovanů

Velikonoční svátky u Slovanů
1. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou druhé velké svátky roku a jsou slaveny v době jarní rovnodennosti. Dříve se, ale také nazývaly svátky červené. Byly oslavou vzkříšení přírody k novému životu, oslavou jara a Vesny. …více»

Naše slavení Velikonoc

Naše slavení Velikonoc
1. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou svátky, které přináší zároveň jaro. Všechno kvete a už vykukuje sluníčko. Krásné květy žlutých a fialových krokusů už vykvetly a můžeme se radovat. My většinou Velikonoce slavíme. …více»

Upleťte si pomlázku!

Upleťte si pomlázku!
25. 03. 2009 Zvyky a tradice
Jako první se nám ve spojení s Velikonocemi vybaví pomlázka. Pomlázka se říkalo spleteným proutkům z vrby nebo jívy, protože byly plné nového života. Dříve s ní hospodář vyšlehal čeládku... …více»

Velikonoce, velikonoce...

Velikonoce, velikonoce...
23. 03. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce

Velikonoce,velikonoce,
slunce svítí na kopce,
rozkvétají kvítky jara,
spoustu barev nám příroda dává.
Vajíčka barevná i bílá,
je v nich jarní síla,… …více»

Velikonoční obyčeje a zvyky

Velikonoční obyčeje a zvyky
23. 03. 2009 Zvyky a tradice
Jako každé svátky jsou i Velikonoce oblopeny řadou folklorních zvyků. Zachovaly se přes desítky generací a jejich pravý význam nám už mnohdy uniká.
Velikonoce představují veliké vítězství… …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !