Čas malinČas malin Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.07. 2019
Dnes má svátek Luboš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zvyky a tradice

Velikonoční tradice

Velikonoční tradice
9. 04. 2009 Zvyky a tradice
K Velikonocům už tradičně patří vrbová pomlázka, malované kraslice nebo polévání děvčat vodou. Pomlázky se splétají z vrbového proutí nebo březových proutků.  …více»

Křesťanské Velikonoce

Křesťanské Velikonoce
5. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou největším křesťanským svátkem, ale i pro lidi nevěřící něco znamenají. Přinejmenším nějaké volno. Křesťanské Velikonoce nebo-li Velikonoční (pašijový, velký, svatý) týden začíná …více»

Velikonoční pokrmy

Velikonoční pokrmy
3. 04. 2009 Zvyky a tradice
Květnou nedělí začíná pašijový týden. O modrém pondělí, Šedivém uterý, Škaredé středě, v obyčejných všedních dnech, kdy hospodyně měla plno práce s předsvátečním uklidem, vařilo se jednou denně …více»

Naše Velikonoce

Naše Velikonoce
3. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou významným svátkem křesťanů, kteří oslavují zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Dnes je tento svátek velice populární a v České republice ho slaví skoro všechny rodiny, nebo alespoň …více»

Hrajeme si s alobalem

Hrajeme si s alobalem
2. 04. 2009 Zvyky a tradice
V moderních domácnostech se nejlépe uplatní jednoduché a stylové dekorace, které vypadají originálně a efektně a zároveň nedají příliš mnoho práce... …více»
 

Náš zvyk

Náš zvyk
2. 04. 2009 Zvyky a tradice
U nás doma je zvykem udělat pro naše dětičky ty nejkrásnější Velikonoce, tím, že máme velkou zahradu každý večer chodíme bez dětí ven a schováváme vajíčka a velikonoční dobrůtky všude možně.  …více»

Vajíčka zdobená přírodninami

Vajíčka zdobená přírodninami
1. 04. 2009 Zvyky a tradice
Kraslice, zbytky z kuchyně, lepidlo, nápad – to je vše, co k výrobě těchto originálních krasavečků potřebujete. Vajíčka zdobená přírodninami nejsou pracná, zvládnete je za jeden kratší večer. …více»

Velikonoční svátky u Slovanů

Velikonoční svátky u Slovanů
1. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou druhé velké svátky roku a jsou slaveny v době jarní rovnodennosti. Dříve se, ale také nazývaly svátky červené. Byly oslavou vzkříšení přírody k novému životu, oslavou jara a Vesny. …více»

Naše slavení Velikonoc

Naše slavení Velikonoc
1. 04. 2009 Zvyky a tradice
Velikonoce jsou svátky, které přináší zároveň jaro. Všechno kvete a už vykukuje sluníčko. Krásné květy žlutých a fialových krokusů už vykvetly a můžeme se radovat. My většinou Velikonoce slavíme. …více»

Upleťte si pomlázku!

Upleťte si pomlázku!
25. 03. 2009 Zvyky a tradice
Jako první se nám ve spojení s Velikonocemi vybaví pomlázka. Pomlázka se říkalo spleteným proutkům z vrby nebo jívy, protože byly plné nového života. Dříve s ní hospodář vyšlehal čeládku... …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !