Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.02. 2018
Dnes má svátek Lenka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velikonoce

Patchworkové vajíčko

Patchworkové vajíčko
4. 03. 2013 Průběh velikonoc
Jaro je tu a s ním i Velikonoce. Vejce jsou neodmyslitelným symbolem Velikonoc. V křesťanství je vejce považováno za symbol vzkříšení Krista. Patchworkové vajíčko. K výzdobě našeho domova  …více»

Vyrob si sama - Velikonoční dekorace

Vyrob si sama - Velikonoční dekorace
3. 03. 2013 Vyrob si sama
Blíží se čas jarních velikonočních svátků, uháčkovala jsem si tedy veselou velikonoční dekoraci k ozdobení nejen větviček ve váze. Práce je jednoduchá, jistě zabaví celou rodinu. Připravíme si  …více»

Barvení vajec v cibulových slupkách – 1. díl

Barvení vajec v cibulových slupkách – 1. díl
3. 03. 2013 Průběh velikonoc
Barvení velikonočních vajíček v cibulových slupkách je tradiční metodou dekorování vajec. Základem je dostatečné množství slupek a přiměřená doba barvení. Výsledkem jsou pak krásná červeno-hnědě  …více»

Nezapomenutelné Velikonoce na horách

Nezapomenutelné Velikonoce na horách
9. 04. 2012 Povídky, příběhy
Ještě za svobodna jsme si s naší partičkou vyrazili na prodloužený velikonoční víkend na hory. Pronajali jsme si pokoje v jedné velké chatě. Klíče jsme dostali už v Praze a domnívali jsme se,  …více»

Dědečci přece nelžou

Dědečci přece nelžou
9. 04. 2012 Povídky, příběhy
Vidím to, jako dnes. Píše se rok 1980 a já sedím u postele svého dědečka. Brzy oslavím šesté narozeniny a moc dobře si uvědomuji, že s dědou není něco v pořádku. Před týdnem se vrátil z nemocnice,  …více»
 

Na svátky spolu

Na svátky spolu
9. 04. 2012 Povídky, příběhy
Byla velikonoční neděle. Větvičky v oknech zdobila barevná vajíčka, plyšová kuřátka i keramičtí zajíčci. Sluníčko krásně svítilo a nálada všude kolem byla barevná a veselá. Děti se také radostně  …více»

Velikonoční tradice dle ortodoxní církve

Velikonoční tradice dle ortodoxní církve
8. 04. 2012 Zvyky a tradice
Určitě je nám všem známé, že Velikonoce, to je hlavně církevní svátek, který se váže k ukřižování a zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Chci trochu povyprávět, jak tento zvyk probíhá dle ortodoxní církve...  …více»

Pohádkové Velikonoce

Pohádkové Velikonoce
8. 04. 2012 Povídky, příběhy
Za vysokými horami, hlubokými lesy a strmými skalisky, v cizí, dálné zemi bydlela kdysi spokojená medvědí rodinka, která si postavila v jedné opuštěné zahradě pěkný domeček. Táta medvěd s mámou  …více»

Velikonoce s pomlázkou a vajíčky

Velikonoce s pomlázkou a vajíčky
7. 04. 2012 Povídky, příběhy
Velikonoce jsou svátky jara. Velikonoce mám spojené s pomlázkou, barvením vajíček a nekonečné řady návštěv, lačnících mě vyšibat. Abych řekla pravdu, to poslední mi moc radosti nedává. Jako malá jsem  …více»

Nemocniční Velikonoce

Nemocniční Velikonoce
7. 04. 2012 Povídky, příběhy
Když jsem byla malá, moje zubařka mi doporučila nošení rovnátek. Šla jsem na rentgen a tam mi zjistili, že kromě dospělých zubů mám jeden navíc v „třetí řadě“. Bylo rozhodnuto, musím jít na operaci,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !