Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 12.06. 2024
Dnes má svátek Antonie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Nejoblíbenější příběhy

Co s vajíčky?

Co s vajíčky?
17. 04. 2009 Povídky, příběhy

Jako dítě jsem bývala nešťastná, že nemám bráchu - na Velikonoční neděli jsme se sestrou barvily vajíčka - a nijak jsme to neodflákly - poctivě voskem, pak do světlé barvy, znovu voskem, do tmavší …více»

Jak jsme koledovali

Jak jsme koledovali
24. 03. 2009 Povídky, příběhy
Chtělo by se napsat bylo nebylo. Ano, bylo to trochu jiné než dnes.
Parta dětí z naší ulice nesoucí jméno národního hrdiny Mistra Jana Husa- Husova třída. Byla nás velká horda dětí, kterou držely …více»

Jednou na Velikonoce

Jednou na Velikonoce
19. 04. 2009 Povídky, příběhy
Jednou jsme se s rodinou rozhodli, že se pojedeme podívat jak slaví Velikonoce na Slovensku. Šli jsme za naší tetou, jelikož bydlela na Slovensku. Dopoledne vše probíhalo jako u nás, najedli jsme se a… …více»

Velikonoce pokaždé jinak

Velikonoce pokaždé jinak
6. 04. 2009 Povídky, příběhy
Příběh, který vám chci vyprávět, vlatně dva příběhy, nemají s Velikonocemi nic společného, jen to, že se oba odehrály právě na Velikonoce a přesně po roce. Byla jsem jako brigádnice zaměstnána  …více»

Velikonoce se stydlivým bratříčkem

Velikonoce se stydlivým bratříčkem
19. 04. 2009 Povídky, příběhy
Dobrý den. Chtěla bych se s Vámi podělit o příběh z Velikonoc. Každoročně se moc těším na Velikonoce. Tento rok to bylo stejné. Vše začalo asi týden předem. Mamka nakoupila čokoládová vajíčka, …více»
 

Drsná koleda

Drsná koleda
25. 03. 2009 Povídky, příběhy

Když mi bylo asi 8 let, šli jsme koledovat na vesnici (já a můj o 3 roky mladší bratříček). Moc jsme se na to tehdy těšili. Jenže jsme ještě pořádně neuměli žádnou koledu, a tak jsme šli… …více»

Dědečci přece nelžou

Dědečci přece nelžou
9. 04. 2012 Povídky, příběhy
Vidím to, jako dnes. Píše se rok 1980 a já sedím u postele svého dědečka. Brzy oslavím šesté narozeniny a moc dobře si uvědomuji, že s dědou není něco v pořádku. Před týdnem se vrátil z nemocnice,  …více»

Velikonoce na vsi v Polabí

Velikonoce na vsi v Polabí
22. 03. 2009 Povídky, příběhy
Každoročně chystáme před Velikonocemi pro koledníky sladkosti. K nám ale chodí tradičně spousta koledníků od malých po velké pro perníková slepovaná a zdobená vajíčka. Kde bych dříve sehnala …více»

Velikonoce s roládou

Velikonoce s roládou
24. 04. 2011 Povídky, příběhy
Tak se pomalu blíží velikonoční čas. V obchodech, supermarketech apod. se objevuje velikonoční výzdoba a na trhu se objevují už i velikonoční věci, zajíčci, různá čokoládová vajíčka a podobné  …více»

Velikonoce s pomlázkou a vajíčky

Velikonoce s pomlázkou a vajíčky
7. 04. 2012 Povídky, příběhy
Velikonoce jsou svátky jara. Velikonoce mám spojené s pomlázkou, barvením vajíček a nekonečné řady návštěv, lačnících mě vyšibat. Abych řekla pravdu, to poslední mi moc radosti nedává. Jako malá jsem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !