Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 12.06. 2024
Dnes má svátek Antonie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Nejoblíbenější příběhy

Jak jsem barvila velikonoční vajíčka

Jak jsem barvila velikonoční vajíčka
23. 04. 2009 Povídky, příběhy
On to není nijak zvlášť peprný velikonoční příběh, spíš takový postřeh z rodinného soužití – možná to taky znáte – když „manžel leze, kam nemá“ – ale v tomto případě to bylo ku prospěchu věci …více»

Velikonoční beránci

Velikonoční beránci
25. 04. 2011 Povídky, příběhy
Když přichází jaro, které miluji, tak s jarem přichází i jeden krásný svátek, Velikonoce. Jejich tradicí je barvení vajíček, výzdoba bytů jarně a svěže laděná a také pečení velikonočního beránka.  …více»

Svátky jara, které nemusím

Svátky jara, které nemusím
25. 03. 2010 Povídky, příběhy
Mám ráda jaro, příroda se probouzí ze zimního spánku a těším se, že mohu vyrazit do přírody, aniž bych se přizabila na náledí i když zima má své kouzlo, zvláště u nás v horách. Co však opravdu nemusím …více»

Jak obarvit vejce

Jak obarvit vejce
19. 04. 2009 Povídky, příběhy

Toto není ani tak příběh jako komická příhoda.

V neděli večer, před Velikonočním pondělí, jsem šla obarvit vajíčka pro koledníky. V pátek jsem si koupila barvy v pytlíku a nyní nadešel… …více»

Letošní Velikonoce

Letošní Velikonoce
22. 04. 2009 Povídky, příběhy

Tyto Velikonoce byly svým způsobem stejné jako obvykle, ale jiné v tom, že jsme je prvně slavili s naší Nelinkou - mou neteří, které bude 27.04. půl roku. Na Velikonoce jsme se připravovali opravdu… …více»

 

Velikonoční svátky u nás

Velikonoční svátky u nás
6. 04. 2009 Povídky, příběhy
Hned na začátku musím říct, že co by malé děvče jsem Velikonoce neměla vůbec v oblibě. Nechat se vymrskat od chlapců a ještě jim za to něco dát? To bylo pro mě a mou sestru nepochopitelné, a proto …více»

Zrádné Velikonoce

Zrádné Velikonoce
22. 04. 2009 Povídky, příběhy
Už ani nevím, které Velikonoce to byly. Bylo to již před léty. Když kluci byli ještě malí (bylo jich až až), a chodili si pro velikonoční vajíčka. Jednoho dne před Velikonocemi jsem se rozhodla, že s …více»

Mokrá příhoda

Mokrá příhoda
21. 04. 2009 Povídky, příběhy
Doma mám čtrnáctiletou dceru. Dlouho někdy až do noci pracuji, sice jsem věděla, že jsou Velikonoce ale... z práce jsem přišla domů v 22 hodin večer, tak jsem se umyla a celá unavená dnem v práci …více»

Velikonoční májka

Velikonoční májka
24. 04. 2011 Povídky, příběhy
Blížily se Velikonoce. S tím souvisí velký úklid, cídění, praní a celková očista bytu. Ten den jsem měla spoustu prádla na praní. Venku svítilo sluníčko, byl krásný jarní den. Já si koupila před pár  …více»

Síla motivace nebo čáry medicíny? Aneb jak se má mamka na Velikonoce uzdravila

Síla motivace nebo čáry medicíny? Aneb jak se má mamka na Velikonoce uzdravila
26. 04. 2009 Povídky, příběhy
Průběh Velikonočních svátků je v naší rodině opakovaně provázen spoustou peripetií. Obvykle nejde o nic závažného, jen malé sabotáže řídící se Murphyho zákony typu \"když se něco může pokazit, tak se… …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !