Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 12.06. 2024
Dnes má svátek Antonie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Nejoblíbenější příběhy

Neobvyklé Velikonoce

Neobvyklé Velikonoce
13. 04. 2013 Povídky, příběhy
Nejsou Velikonoce jako Velikonoce. Už jen proto, že jsou to svátky pohyblivé, může být počasí jednou teplejší, jednou chladnější. Ale každopádně jsou Velikonoce spojovány s jarem a tak se výzdoba  …více»

Velikonoční překvapení

Velikonoční překvapení
30. 04. 2016 Povídky, příběhy
Velikonoční pondělí roku 2016 pro mě bylo ve znamení překvapení a to velice krásného a musím uznat, že i romantického. A to nejsem žádná velká romantička. Žijeme spolu s přítelem už něco přes 3 roky.  …více»

Velikonoční nostalgie

Velikonoční nostalgie
7. 03. 2015 Povídky, příběhy
Jaro už cítím v kostech i přes sněhovou pokrývku za oknem, nebo je to tím, že už ho toužebně očekávám, chybí mi barvy a slunce. K začátku jara patří neodmyslitelně Velikonoce... Musím se přiznat, že  …více»

Srdce s rozbitou skořápkou

Srdce s rozbitou skořápkou
14. 04. 2009 Povídky, příběhy
Seděla na schodech, v dlani se jí červenala velikonoční kraslice. Povrch vajíčka byl příjemně hladký a nechat po něm jen tak klouzat prsty ji uklidňovalo. Vstala brzy ráno, aby stihla na dnešní den  …více»

Průběh našich Velikonoc

Průběh našich Velikonoc
20. 04. 2009 Povídky, příběhy
Vždy se s bratrem na Velikonoce moc těšíme a nemůžeme se dočkat, až budeme s mámou malovat Velikonoční vejce a péct beránka. I když máma moc nadšená z Velikonoc není, přesto nám s přípravou pomáhá.…více»
 

Velikonoční skrýš

Velikonoční skrýš
30. 03. 2013 Povídky, příběhy
Pocházím z vesničky, kde se děvčata na Velikonoce schovávala před chlapci. Já nebyla výjimkou. Jednou jsem se rozhodla schovat před kluky do dřevníku. Zalezla jsem za domem do přístavku, který sloužil  …více»

Hody, hody, doprovody...

Hody, hody, doprovody...
6. 04. 2015 Povídky, příběhy
... a první zádrhel. Nevíte, náhodou - ne sice „kde najdu básníka“, jak praví známý song, ale, kde se vzalo ve velikonočním koledování to „doprovody“? Nevíte, nevadí. Co víte, bude řeč o Velikonocích.  …více»

Velikonoční zvyky – bolí nebo nebolí?

Velikonoční zvyky – bolí nebo nebolí?
4. 04. 2020 Povídky, příběhy
Nevím, jak to máte vy. Já osobně některé zvyky provozované o Velikonocích opravdu nemusím. Jako dítě jsem Velikonoce milovala. Bylo to zpestření všedních dní. A to jsme tehdy měli volno ze školy  …více»

Velikonoce s Davidem

Velikonoce s Davidem
30. 03. 2013 Povídky, příběhy
Když jsem ještě chodila na základní školu, měla jsem mezi kamarády také o rok staršího slepého chlapce Davida. I přes svůj handicap byl zcela samostatný díky svému psovi Dickovi. Pohyboval se i venku  …více»

Velikonoce naruby

Velikonoce naruby
21. 04. 2009 Povídky, příběhy
Jako každé Velikonoce k nám moc lidí nechodí, neboť bydlíme v malé vesničce a kluci už jsou velcí. Každý rok k nám chodí max. 10 malých kluků, pro které máme připraveno pár sladkostí, jako čokoládová …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !