Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.06. 2024
Dnes má svátek Antonín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Nejoblíbenější příběhy

Neobvyklé Velikonoce

Neobvyklé Velikonoce
23. 04. 2009 Povídky, příběhy
Velikonoce mám ráda, až na některé výjimky, které o Velikonocích prožívám... Minulé Velikonoce jsme s rodinou byli všichni doma. Ráno to probíhalo jako vždy. Vajíčka jsme měli  …více»

Nepovedené veselé Velikonoce

Nepovedené veselé Velikonoce
21. 04. 2009 Povídky, příběhy
Velikonoce jsem měla ráda, až do teď. Vůbec se mi nic nedařilo. Znáte to - velký jarní úklid, převlíkání peřin, mytí oken, dělat generálku prostě všude, pečení, výzdoba různých dekorací, pipinky,  …více»

Velikonoce u přátel

Velikonoce u přátel
22. 04. 2011 Povídky, příběhy
Přišlo jaro a s ním Velikonoce. Ten rok jsem je měla slavit se svým synem u dobrých známých na vesnici na Jižní Moravě. Celý týden jsem se chystala, balila a vybírala, co vzít sebou, abych přátele  …více»

Velikonoce a jaro!

Velikonoce a jaro!
24. 04. 2011 Povídky, příběhy
Myslím si, že Velikonoce a jaro jsou úzce spjaté, ale Velikonoce jsou přece jenom hezká tradice, a jaro je určitě moc pěkné roční období. Je sice pro ně charakteristické znovuzrození, ale Velikonoce  …více»

Velikonoce tentokrát jinak

Velikonoce tentokrát jinak
15. 04. 2009 Povídky, příběhy
   Tak máme po Velikonocích! A vůbec nebyly obvyklé, byly hodně neobvyklé a já vlastně ani nevím, jestli lepší nebo horší... Ptáte se proč je tomu tak? Tady je můj velikonoční příběh...…více»
 

Naše první Velikonoce

Naše první Velikonoce
20. 04. 2009 Povídky, příběhy
Malý se narodil v dubnu, tedy na mláďátka. Takže jeho opravdové Velikonoce na něj teprve čekaly. Letos to vypuklo na ostro. Letos to naše roční mláďátko totiž dostalo malý karabáček s malými… …více»

Drahé Velikonoce

Drahé Velikonoce
20. 04. 2009 Povídky, příběhy
Ahoj, chci popsat jen v krátkosti můj příběh z Velikonoc... Bylo pondělí 13. dubna. Jako každý rok k nám chodí mnoho koledníků, kteří nám pomlázkami zmalují zadek a ještě chtějí něco za odměnu …více»

První Velikonoce

První Velikonoce
20. 04. 2009 Povídky, příběhy

Letošní Velikonoce probíhaly jako každé jiné za poslední tři roky co jsme v novém bytě. Koledníci se u dveří střídali s košíčky, říkali básničky, někteří dokonce zazpívali. Hody,… …více»

Honzíkovy Velikonoce

Honzíkovy Velikonoce
21. 07. 2013 Povídky, příběhy
Velikonoce jsou svátky jara, říká se. Letošní Velikonoce byly poněkud podivné, a přesto o nich můj syn prohlásil, že byly nejlepší v jeho životě. Nikdy jsem nepochopila, jak se počítá den, na který  …více»

Velikonoce s dědečkem

Velikonoce s dědečkem
25. 03. 2009 Povídky, příběhy
Tenhle příběh mi vyprávěl můj tatínek, říká nám ho každý rok na Velikonoce a vždycky sklidí velký úspěch! Je to vlastně jen taková úsměvná (i když jak pro koho) historka. Stalo se to před asi necelými… …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !