Čas malinČas malin Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.07. 2019
Dnes má svátek Luboš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Povídky, příběhy

Neobvyklé Velikonoce

Neobvyklé Velikonoce
13. 04. 2013 Povídky, příběhy
Nejsou Velikonoce jako Velikonoce. Už jen proto, že jsou to svátky pohyblivé, může být počasí jednou teplejší, jednou chladnější. Ale každopádně jsou Velikonoce spojovány s jarem a tak se výzdoba  …více»

Velikonoce s Davidem

Velikonoce s Davidem
30. 03. 2013 Povídky, příběhy
Když jsem ještě chodila na základní školu, měla jsem mezi kamarády také o rok staršího slepého chlapce Davida. I přes svůj handicap byl zcela samostatný díky svému psovi Dickovi. Pohyboval se i venku  …více»

Velikonoční skrýš

Velikonoční skrýš
30. 03. 2013 Povídky, příběhy
Pocházím z vesničky, kde se děvčata na Velikonoce schovávala před chlapci. Já nebyla výjimkou. Jednou jsem se rozhodla schovat před kluky do dřevníku. Zalezla jsem za domem do přístavku, který sloužil  …více»

Nezapomenutelné Velikonoce na horách

Nezapomenutelné Velikonoce na horách
9. 04. 2012 Povídky, příběhy
Ještě za svobodna jsme si s naší partičkou vyrazili na prodloužený velikonoční víkend na hory. Pronajali jsme si pokoje v jedné velké chatě. Klíče jsme dostali už v Praze a domnívali jsme se,  …více»

Dědečci přece nelžou

Dědečci přece nelžou
9. 04. 2012 Povídky, příběhy
Vidím to, jako dnes. Píše se rok 1980 a já sedím u postele svého dědečka. Brzy oslavím šesté narozeniny a moc dobře si uvědomuji, že s dědou není něco v pořádku. Před týdnem se vrátil z nemocnice,  …více»
 

Na svátky spolu

Na svátky spolu
9. 04. 2012 Povídky, příběhy
Byla velikonoční neděle. Větvičky v oknech zdobila barevná vajíčka, plyšová kuřátka i keramičtí zajíčci. Sluníčko krásně svítilo a nálada všude kolem byla barevná a veselá. Děti se také radostně  …více»

Pohádkové Velikonoce

Pohádkové Velikonoce
8. 04. 2012 Povídky, příběhy
Za vysokými horami, hlubokými lesy a strmými skalisky, v cizí, dálné zemi bydlela kdysi spokojená medvědí rodinka, která si postavila v jedné opuštěné zahradě pěkný domeček. Táta medvěd s mámou  …více»

Velikonoce s pomlázkou a vajíčky

Velikonoce s pomlázkou a vajíčky
7. 04. 2012 Povídky, příběhy
Velikonoce jsou svátky jara. Velikonoce mám spojené s pomlázkou, barvením vajíček a nekonečné řady návštěv, lačnících mě vyšibat. Abych řekla pravdu, to poslední mi moc radosti nedává. Jako malá jsem  …více»

Nemocniční Velikonoce

Nemocniční Velikonoce
7. 04. 2012 Povídky, příběhy
Když jsem byla malá, moje zubařka mi doporučila nošení rovnátek. Šla jsem na rentgen a tam mi zjistili, že kromě dospělých zubů mám jeden navíc v „třetí řadě“. Bylo rozhodnuto, musím jít na operaci,  …více»

Velikonoční zamyšlení

Velikonoční zamyšlení
6. 04. 2012 Povídky, příběhy
Za pár dnů jsou opět Velikonoce a tak bych ráda napsala něco málo k tomuto tématu. Dlouho jsem přemýšlela, jestli si něco takového mohu dovolit, nejsem žádný odborník na historii ani náboženství,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !