Čas malinČas malin Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.07. 2019
Dnes má svátek Luboš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Povídky, příběhy

Nezapomenutelné Velikonoce

Nezapomenutelné Velikonoce
5. 04. 2012 Povídky, příběhy
Byl den před Velikonocemi a já se sestrou byla u rodičů mého přítele. Zrovna k němu přijeli jeho kamarádi, tak jsme šli všichni ven. Moc jsme se všichni bavili, alespoň já určitě ano...Takhle pěkně  …více»

Velikonoční výlet

Velikonoční výlet
4. 04. 2012 Povídky, příběhy
Jako každý rok přijde den pro mě ne moc oblíbený a to jsou Velikonoce. Nijak zvlášť se na tento den nepřipravuji. Samozřejmě nachystám chlebíčky a upeču moc dobrý zákusek a nebo oblíbený moučník  …více»

Osudné Velikonoce

Osudné Velikonoce
4. 04. 2012 Povídky, příběhy
Nejlepší věci se nám stávají, když je nejméně čekáme… aneb nejromantičtější začátek chození s klukem. Někdy se vyplatí si na toho pravého počkat, třeba i 19 let. Bylo mi 19, byla jsem ve čtvrtém  …více»

Svátky jara

Svátky jara
3. 04. 2012 Povídky, příběhy
Musím se pousmát, při vzpomínce na tento čas. Teď se stále píše, jaká to byla doba zlá, temná, špatná. Nevím, byla jsem malá žabka a s odstupem času vše vídám jinak. Doba dětství je krásná a hlavně  …více»

Velikonoční výjezd

Velikonoční výjezd
3. 04. 2012 Povídky, příběhy
„Ach jo, zase se blíží Velikonoce,“ posteskla jsem si při pohledu do kalendáře. Už od dětství je nemám moc ráda. Možná to bude tím, že k nám domů často chodili úplně cizí kluci, a to jen proto,  …více»
 

Velikonoční vajíčko

Velikonoční vajíčko
1. 04. 2012 Povídky, příběhy
To bylo v době, kdy byl můj syn ještě menší. Mohl mít tak tři roky. A byly Velikonoce. V tu dobu chodil vyšňořený Lukáš moc rád na pomlázku. V ruce pletenou pomlázku, často větší než byl on sám,  …více»

Velikonoční svátky v Trnavě

Velikonoční svátky v Trnavě
1. 04. 2012 Povídky, příběhy
Už od dětství, kam až sahá moje paměť, jsem neměla ráda velikonoční svátky. Lépe řečeno Velikonoční pondělí nebo jak se u nás říká - pomlázku. Nevím, jestli to bylo proto, že nás máma budila už brzy  …více»

Vzpomínka na Velikonoce

Vzpomínka na Velikonoce
29. 03. 2012 Povídky, příběhy
Psal se, pokud si dobře pamatuji, rok 1977 a u nás na vesnici chodívali pravidelně koledníci od domu k domu. Většina z menších koledníků pěkně odříkala nebo zazpívala koledu, vyšmigrustovali všechna  …více»

První beránek

První beránek
28. 03. 2012 Povídky, příběhy
Velikonoce mám ráda a co se týká výzdoby, tak se jim věnuju podobně jako Vánocům. Roztomilé malé košíčky s kuřátky a zajíčky dávám do každé místnosti. Ve svém živlu jsem při pečení mazance a beránka.  …více»

Velikonoce s mrskačkou

Velikonoce s mrskačkou
27. 03. 2012 Povídky, příběhy
Velikonoce, muži jásají a ženy se schovávají. Ale jak je to u nás a jak to beru já? Jak tvrdím, je to jediný den, kdy muži mohou „nabít“ ženě legálně a ještě u toho ženy jásají a odměňují je.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !